Den dětí a koncert skupiny Navalentym

Ani na naší škole jsme nezapomněli, že se 1. 6. slaví Mezinárodní den dětí. Školní oslavu jsme však uspořádali až v pátek 3. 6. Každá třída si pro své spolužáky z ostatních tříd připravila různé hry a soutěže, při kterých jsme si užili spoustu veselí. Dobrou náladu jsme si přinesli s sebou i na koncert skupiny Navalentym, která u nás pravidelně koncertuje již mnoho let. Po dvouleté pauze jsme se už nemohli dočkat. Zaznění prvních taktů nás skoro všechny zvedlo ze židlí a jídelna se proměnila v taneční parket. Zatancovali jsme si a zatleskali v rytmu písní českých zpěváků. Tradičně jsme vytvořili „hada“ a písničkou Mašinka se rozloučili se skupinou Navalentym a rozjeli se na víkend s radostí a spoustou zážitků ze společného programu. Den dětí se líbil dětem i dospělým.

Mgr. Jitka Heryánová, třídní učitelka

Pro celou fotogalerii klikněte zde

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář