Velikonoční posezení s rodiči 2014

I letošní školní rok připravily děti pro své rodiče pod záštitou občanského sdružení Dolíček se svými třídními učitelkami Velikonoční posezení s programem a tvořením. Maminky na oplátku nachystaly bohaté občerstvení, které všem zpříjemnilo milé odpoledne.

Žáci prvního stupně zahájili hodinové pásmo, ve kterém se prostřídali s dětmi ze speciálních tříd s tanečky, písničkami i recitací. Největší úspěch zaznamenalo ztvárnění písničky „Jožin z bažin močálem se plíží…“ od Ivana Mládka dětmi ze ST 4.

Po vystoupení následovala dílna, ve které se rodiče se svými dětmi vrhli do tvoření dekorací. Tvořilo se zejména z papíru. Na výrobcích některých rodičů bylo vidět, že se nebojí zajímavých kreativních nápadů a barev.

Přítomným rodičům bychom chtěli poděkovat, že si udělali na své děti čas, přišli se na ně do školy podívat, povzbudit je a v neposlední řadě i pochválit.

Děkujeme.

Bronislava Pleváková
Foto: Tomáš Drkula, Hana Pohořelská

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář