ZOO Lešná – školní výlet

Nakonec přece jen nepršelo, tak jsme se rozlehlou zahradou procházeli bez deštníků. Některým zvířatům asi chybělo sluníčko a ani se nám neukázala (surikaty, krokodýli, lachtani – ti všichni byli schováni…).

Zato jsme mohli obdivovat žirafy, tapíry, tygry, nosorožce, tučňáky, orly a další dravce, pštrosy, medvědy, pelikány, želvy a další zvířata, nádhernou japonskou zahradu ……. dokonce i slony jsme nakonec zahlédli. Prošli jsme se výběhem klokanů a pozorovali mláďata, vykukující z vaků. V tropickém pavilonu jsme našli také lenochoda a volně se pohybující opice. Velkým zážitkem pro všechny, kteří sebrali odvahu, bylo hlazení a krmení rejnoků. Abychom prozkoumali úplně všechno, co ZOO nabízí, museli bychom zůstat až do večera.

Fotky k nahlédnutí vám posílají pedagogové i žáci.

1. a 2. roč., 2. a 3. roč., 3. a 4. roč., 5. roč. , 6. a 7. roč. , 8. a 9. roč.

Pro celou fotogalerii klikněte zde

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář