Benefiční představení Základní umělecké školy pro ZŠ Tyršovo nábřeží – Navštívení

Vážení rodiče a přátelé školy.

Zveme Vás na benefiční představení ZUŠ, které se koná v sobotu 16. 12. 2023 v sále ZUŠ v Rožnově pod Radhoštěm.

Výtěžek z toho představení bude věnován naší škole na vybudování tolik potřebného terapeutického místečka – Snoezelenu. Jedná se o speciálně upravenou místnost, klidovou zónu určenou k rekondici, rekonvalescenci, rehabilitaci, k stimulaci smyslů, ke zklidnění těla a duše. Využijí jej nejen žáci s těžším mentálním postižením, s kombinovanými vadami, se smyslovým a tělesným postižením, ale terapeutické uvolnění zde najdou i děti s poruchami chování zvláště při hyperaktivitě a jedinci s poruchou autistického spektra.

Mohlo by se vám líbit...