Zuberská sbírka hliníku pro Damiánka

Zapojte se do sbírky hliníku pro Damiánka. Nádoba na sběr je umístěna v krčku naší školy směr jídelna. Další informace získáte ve školní družině.

„Zuberská sbírka hliníku pro Damiánka“

Dobrý den,

zakládáme sbírku hliníku – Al pro syna Damiánka, který má 4 roky, ale už od narození se musí potýkat s různými zdravotními problémy.

Damiánek

V půl roce byl na operaci hlavičky – srostlé švy na lebce, hlavička mu nerostla do šířky. Má opožděný psychomotorický vývoj (dosud nezjištěná příčina), nedostatek růstového hormonu, …

Ještě se sám nepostaví, nechodí, nedokáže se sám najíst, použít toaletu, obléknout se, mluví jen základní slova – máma, táta, bába, …, zkrátka je zcela odkázaný na péči další osoby.

Co sbíráme: čistá víčka od jogurtů, smetany, … plechovky od piva energetických nápojů, kelímky od paštik, prázdné tuby od mastí, prázdné kalíšky od čajových svíček, prázdné spreje, víčka od zavařovacích sklenic – omnia, obaly od čokolád – alobal, hliníkové nádobí, … zkrátka vše co je z hliníku.

Budeme rádi, když se do naší sbírky zapojíte. Výtěžek bude na léčbu pro Damiánka, která je pro nás finančně nákladná.

Zároveň vás může těšit, že pomůžete životnímu prostředí, protože recyklace hliníku je až o 95 % šetrnější než výroba nového.

Děkujeme rodiče Fabiánovi

Zapojte se do sbírky hliníku pro Damiánka. Nádoba na sběr je umístěna v krčku naší školy směr jídelna. Další informace získáte ve školní družině.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář