Mezinárodní den zvířat

Posíláme dárcovskou SMS – Nadace na ochranu zvířátek

Světový den zvířat slaví všichni, kdo milují zvířata a vědí, jak jsou pro náš život důležitá, co nám přinášejí, jak nám pomáhají a obohacují nás. Slaví se každoročně 4. října v den narození jejich patrona, svatého Františka z Assisi. Svátkem si připomínáme laskavý přístup svatého Františka ke všem nemocným a opuštěným zvířatům, kterými se patron po celý život obklopoval.

Den zvířat proběhl i u nás ve školní družině. Děti si přinesly své plyšové domácí mazlíčky. Každý představil své zvířátko kamarádům. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí. V naší malé zoo jsme mohli vidět papoušky, želvy, rybičky, králíky, křečky, koně, kočky a psi. Na závěr jsme s paní vychovatelkou poslali dárcovskou SMS … (DMS OCHRANAZVIRAT 87 777)

Den zvířat je jedinečným dnem, kdy můžete svým domácím zvířatům projevit lásku a přízeň a zároveň pomoci zvířatům v útulcích. Kupte jakýkoliv výrobek Whiskas nebo Pedigree a tím přispějete na krmivo pro kočky a pejsky v útulcích nebo pošlete dárcovskou SMS.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář