Vážení rodiče.

Posílám vám první informace, které jsme obdrželi k otevření školy v dubnu (konkrétní termín zatím neznáme).

Náš typ školy pojede stejným způsobem, jako před uzavřením – všichni žáci prezenčně, nebude se rotovat.

Změna je však v tom, že i naši žáci budou nosit roušky. Výjimku budou mít ti, kteří nošení roušky nezvládnou vzhledem ke svým mentálním schopnostem nebo aktuálnímu duševnímu stavu. To si v jednotlivých případech dohodnete ve spolupráci s třídní učitelkou, případně dle potřeby s vedením školy.

Další změnou bude testování zaměstnanců i žáků antigenními testy (2x týdně) a PCR testy (1x týdně)– žádné další informace k testování nemám, manuál nám teprve přijde.

Budeme vám velmi vděčni za vaši spolupráci při všech změnách, zejména při testování žáků.

O termínu nástupu, organizaci testování a dalších změnách vás budeme průběžně informovat.

Blanka Kopečková, zástupce statutárního orgánu