Taneční soutěž 2022

Po dvouleté pauze, způsobené pandemií, proběhla 27. 5. 2022 školní taneční soutěž. Žáci se velmi těšili, poctivě a s nadšením se připravovali, nemohli dočkat. Zúčastnilo se 6 žáků ze speciálních tříd, 17 žáků z 1. stupně ZŠ a 18 žáků z 2. stupně ZŠ. Předvedli nám zpracování lidových tanců, tance na písničky pro děti, romské tance i vlastní choreografii na moderní písně. Kostýmy účinkujících dotvářely a podtrhávaly atmosféru jednotlivých vystoupení. Všichni tancovali s radostí a snahou o co nejlepší výkon. To ocenilo i publikum svým potleskem. S dobrou náladou a spokojeností se do vystoupení i závěrečných společných tanců zapojili soutěžící i diváci, žáci i pedagogové.

Už se všichni těšíme na příští ročník.

Mgr. Jitka Heryánová, třídní učitelka

Pro celou fotogalerii klikněte zde

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář